Уподобання

Можна змішувати файл виду: Якщо ви встановите цей прапорець, дублювати групам дозволяється є файли з різними розширеннями. Якщо ви не перевірити його, ну, вони не є!

Ігнорувати дублікати hardlinking в той же файл: Якщо ця опція включена, dupeGuru перевірить дублікати, щоб побачити якщо вони посилаються на той самий індексний дескриптор. Якщо вони це зроблять, вони не будуть вважатися дублікатами. (Тільки для OS X і Linux)

Використання регулярних виразів при фільтрації: Якщо ви відзначите цей прапорець, фільтрація розглядатиме ваш запит фільтра, як регулярний вираз. Пояснюючи їх виходить за рамки цього документа. Гарне місце для початку навчання він регулярного expressions.info.

Видалення порожніх папок після видалення або переміщення: Коли ця опція включена, папки будуть видалені через файл видалений або переміщений і папка порожня.

Копіювання і переміщення: Визначає, як операції копіювання та переміщення (в меню Дії) буде себе вести.

У всіх випадках, dupeGuru красиво ручки конфліктів імен шляхом додавання номера призначення ім’я файлу, якщо ім’я файлу вже існує в місці призначення.

Спеціальної команди: Це перевагу визначає команду, яка буде викликатися “Викликати спеціальної команди” дії. Ви можете посилатися ні на які зовнішні програми через цю дію. Це може бути корисно, якщо, наприклад, у вас є хороший додаток порівнюєте встановлені.

Формат команди такий же, як те, що ви повинні написати в командному рядку, за винятком того, що Є 2 заповнювачів: %d and %r. Ці наповнювачі будуть замінені на шлях вибраний обдурити (% г) і шлях до заслання на файл вибраного обдурити (%r).

Якщо шлях до виконуваного містить прогалини, необхідно укласти його в “” лапки. Ви також повинні докласти заповнювачів в лапки, бо це дуже можливо, що шлях до обдурених і посилання будуть містити пробіли. Ось приклад користувальницької команди:

"C:\Program Files\SuperDiffProg\SuperDiffProg.exe" "%d" "%r"